UAB "SĖKMĖS TRIKAMPIS"                       

                                                                                                                                                                                                                             VISADA SĖKMINGAS PASIRINKIMAS!   

 
 

Laminuotos bituminės čerpės Jazz


Aprašymas:

Kolekcijai Shinglas priklausančios bituminės čerpės yra universali stogo danga, plačiai naudojama klojant naujus ir remontuojant senus stogus. Lanksčios čerpės Jazz - premium klasės čerpės, pasižyminčios patobulintomis charakteristikomis. Gaminamos iš stiklo pluošto pagrindo, padengto dviem sluoksniais aukštos kokybės modifikuoto bitumo. Kaip apsauginis sluoksnis naudojamas spalvotas stambiagrūdis mineralinis pabarstas, apsaugantis medžiagą nuo saulės spindulių poveikio ir prailginantis eksploatacijos laikotarpį. Daugiasluoksnės struktūros dėka produktas pasižymi padidintu atsparumu ir ilgaamžiškumu, puikiomis hidroizoliacinėmis savybėmis ir atsparumu vėjo poveikiui.Naudojimo sritis:
Čerpės Jazz yra naudojamos įrengiant hidroizoliaciją įvairios konfigūracijos stoguose su nuolydžiu nuo 12°. Šių čerpių privalumai - nesudėtingas montavimas, hermetiškumas. Ne mažiau svarbios jų savybės - garso nelaidumas bei atsparumas karščiui. Ilgaamžiškumas - 50 metų.


Plati spalvų gama šiai stogo dangai suteikia estetinio išraiškingumo, o jos reljefas imituoja stogo iš natūralių medžiagų dangą. Tolygaus mineralinių granulių nudažymo dėka čerpių Jazz viršutinio sluoksnio spalva labai atspari - tai garantuoja puikią ilgalaikę stogo išvaizdą.